Kurumsal

PBS WaterParks 2004 yılından bu yana, su kaydırakları alanında faaliyet göstermektedir. Antalya merkezli olan firmamız, yıllardır bu sektörde hem yurt içi hem de yurt dışı birçok farklı projede görev almış, referanslarını büyüterek uluslararası sektörde hatırı sayılır başarılar elde etmiştir.

Üretim merkezi Antalya’da olan PBS WaterParks, 7.000 m2 alana yayılan devasa üretim tesisi, ehliyetli ve dinamik ekibi ile modern ve çağın gereksinimlerini takiben üretim gerçekleştirmektedir.

İnovasyon çalışmalarına büyük önem veren firmamız, özellikle AR-GE çalışmaları konusuna eğilen, bu sayede günümüzün en işlevsel ve kalite standartları yüksek su kaydıraklarını üretmektedir.

PBS WaterParks’ ın çalışma alanları arasında; 
* Su Kaydırakları
* Aqua Park Projeleri
* Polyester Havuzlar
* Su Oyun Sistemleri
* Fiber Su Depoları
* Fiber Özel Figürler
* Fiber Kaplamalar 

Yer almaktadır.

Müşterilerimiz için tasarım aşamasından üretim aşamasına kadar tüm uluslararası kabul gören kalite standartlarına uygun bir tarz benimsiyor, kreatif çalışmalar ortaya koyuyoruz.
 
Sizlerden gelen talepleri değerlendiriyor, alanında uzman çalışma kadromuz ile inceleyerek talebinizi tam anlamıyla karşılayacak şekilde üretimimizi gerçekleştiriyoruz. Özellikle sektörde lider olmanın getirdiği sorumlulukla, üstümüze düşen görevleri en iyi şekilde yerine getirmenin yanı sıra, daha iyiyi hedefleyerek inovatif çalışmalara ve araştırmalara öncülük ediyor, çağın ötesinde ürünler ortaya koyuyoruz.
 
PBS WaterParks olarak müşterilerimize profesyonel mana da sunduğumuz hizmetlerimiz arasında;
* Mimari Tasarım & Mühendislik
* Üretim
* Uygulama & Montaj
* Bakım & Tadilat
 
Yer almaktadır.

Su kaydırakları ve diğer yan ürünlerin mimari tasarım ve mühendislik aşamalarından, üretim ve montajına kadar her alanda hizmet vermekle birlikte, daha sonra zaman etkili problemlerden dolayı bakım ve gerekli tadilat işlemlerini de nitelikli ekibimiz ile profesyonel olarak gerçekleştiriyoruz.

Su kaydırakları üretim sektöründe sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek ve vizyonlarımızı gerçekleştirebilmek için yılmadan kendimizi geliştirmeye ve büyümeye devam ediyoruz.

Hedeflerimiz
"Kalite asla bir tesadüf değildir. Akılcı bir gayretin sonucudur.”
 
Prensibi ile mevcut yapılanmasını gözden geçiren PBS WaterParks, yarattığı dinamiklerinin farkına vararak sürekli kaliteyi hedef belirlemiştir. Kurumlara ve bireylere yönelik sunulan katma değerli fiber ürünler, çelik konstrüksiyon ve özel üretim konularında Türkiye’nin uzmanlaşmış lider firması olmak en büyük hedefimizdir. Bunu gerçekleştirirken sektörün gelişimine, en son teknolojileri kullanarak, entegre, yenilikçi, yaratıcı, uzmanlaşmış kadrosu ile bunları katma değerli hizmetler bütünü ile karşılayarak sektöre katkı sağlamaktır.
 
Sürekli iyileştirme felsefesi ile müşteri memnuniyetini mümkün olan en yüksek noktaya çıkarmak, verimli iş ortaklıkları kurmak, kalitede, yaratıcılıkta ve teknolojik gelişmelerde bir lider olmak, çalışanlarımızın gelişimini desteklemek, motivasyon ve iş tatmini yaratmak hedeflerimize ulaşmamızdaki başarı noktalarımızdır.

Belirlediğimiz kalite politikası ile genel amaçlara uygun olarak kalite hedeflerimizi oluşturarak, ölçülebilir kalite politikası ile tutarlı olan hedeflerimizi planladık. Sahip olduğumuz bu gücü ise “değerlerimiz” den aldık.