Extrem Kaydıraklar

Up-Hill

Uphill inişleri ve çıkışları ile misafirlerinize eğlenceli dakikalar yaşatır. Uphill’ in tasarlanan uzun parkurunda, inişlerde süratlenerek ve sonrasında gelen çıkışlarda yavaşlayarak adrenalini sürekli canlı tutan bir kaydıraktır.

Keşfet

Butterfly

Aquaparklar için etkileyici bir kaydırak olan Butterfly, sizi göz alıcı renkli kanatları üzerinde eğlencenin zirvesine çıkarıyor. Görsel etkileyiciliği yüksek olan bu kaydırak misafirleriniz tarafından hemen fark edilebilecek bir ihtişama sahiptir.

Keşfet

Turbolance

PBS WaterParks’ ın tasarım ve mühendislikte geldiği noktayı özetliyor. Rafting Slide olarak başlayıp; bu bölümde aldığı hızla yükselerek yön değiştirip, tekrar hızlanan ve bir dalga oluşturup havuzla ya da kuru çıkışla sonlanan bir kaydıraktır.

Keşfet

Space Boat

Space Bowl’ ın heyecanı ile Black Hole’ün sürprizlerini buluşturan PBS WaterParks tasarımı. Black Hole kısmının karanlığından kaseye düştüğünüzde artık heyecan doruktadır. Tekli ya da çiftli botunuzda kasede turlar atarken Space Boat’un tadına varacaksınız. Black Hole ya da Raftin Slide çıkışı ile tekrar aynı karanlığa bürünüp, aydınlığı ya bir düşme havuzu ile ya da bir kuru çıkışla yakalayacaksınız.

Keşfet

Space Bowl

Aquaparkların bir anda vazgeçilmezi haline gelen, dışarıdan bakıldığında müthiş bir merak uyandıran, her kayanın tekrar tekrar kaymak için sıraya girdiği heyecanı doruklara çıkaran en yeni kaydıraklardan biridir. Misafirleriniz nereden nereye kaydığını anlamaya başladığında sayısız dönüşlü bir girdaba girer ve tam bitti dediklerinde de havuzun derinliklerine yapılan yolculukla muhteşem tur bitiverir. Space Bowl' u deneyenler bu benzersiz heyecanı asla bırakamayacaklar.

Keşfet

Bumerang

Bumerang, Bungee Jumping’den düşüş hissini suyla birleştiren, yüksekten aşağıya düşmenin verdiği muhteşem hissi tekrar tekrar yaşatacak olan bir kaydıraktır. Havuza ve geniş yüzeylere ihtiyaç duymadan kurulum yapılabilmesi gerçekten büyük kolaylık sağlar. Hem tekli hem de çiftli botla kayılabildiği gibi kayan kişilere olduğu kadar dışarıda seyirci kalanlara da muhteşem bir şölen sunar.

Keşfet

Kobra

Rafting Slide ya da BlackHole ile kombinlenen Kobra Kaydırak kişileri bot ile dik bir yamaçtan aşağı gönderdikten sonra tekrar dik bir yamaca çıkartarak adrenalini en üst seviyeye çıkartıyor. Bu kaydıraklar aquaparkınıza uygun temada tasarlanabilmektedir.

Keşfet

Rafting Slide

Rafting Slide müşterilerinize kanyonda bir vadide azgın sularla boğuşuyormuşçasına keyifli, coşkulu ve heyecan dolu dakikalar yaşatabilir. İstenirse benzerlerinin aksine adrenalin ve aksiyondan uzak durmak isteyen misafirlere alternatif olarak da tasarlanabileceği gibi bir anda Black Hole Kaydırağına bağlanarak farklı bir boyut da kazandırılabilir.

Keşfet

Black Hole

Özgün yapısı ile inanılmaz bir kayış zevki yaşatan bu kapalı/karanlık kaydırak, kesinlikle bir aqua parkın en popüler kaydıraklarındandır. İlk deneğim sahibi olanların akıllarında bir iz bırakacak olan bu su kaydırağı sizleri büyülü bir atmosfere götürür. Aksiyonu, eğlenceyi ve heyecanı yaşamak isteyeler için tasarlanmıştır. Botla kayacağınız bu üründe adeta başınız dönecek.

Keşfet

Slip and Fly

Adrenalini zirvede yaşayacaksınız... Bu kez yolculuk suyun dibine değil yukarıya doğru. Bu kaydırak sizi havaya uçuracak. Bu çılgınlığa var mısınız? Çünkü kuleye çıktıktan sonra sadece en cesuru uçmaya karar veriyor.

Keşfet

Twister

Bugüne kadar kurulduğu her aquaparkta adından çokça bahsedildi. Herkesin kaymaya cesaret edemeyeceği ölçüde adrenalin içerir ancak görüntüsüyle aquaparkınızı daha görkemli hale getirir. Kaydıraklar birbirinden farklı olabileceği gibi farklı renklerle tasarlanabilen bu kaydırak eğlenceyi aksiyona dönüştüren ve aquapark severlerin vazgeçilmez bir ürünüdür.

Keşfet