Çocuk Kaydırakları

Ahtapot Kaydırak

‘Minik misafirleriniz için sevimli, eğlenceli ve güvenli bir oyun alanı; ahtapot’ Aquaparkların klasik ve en keyifli kaydıraklarından birisi olan ahtapot kaydırak, sevimli görüntüsüyle çocukları kendine çeker. Altı kolu bulunan bu kaydırağın üç kolu kıvrımlı kaydırak diğer üç kolu ise merdivenden oluşur. Aynı anda üç çocuğun kaymasına olanak sağlar.

Keşfet

Uçak Kaydırak

Çocukların yorulmak bilmeden koşturup oynayacağı kendi başına bir park.. Bu olağanüstü tasarımı gören misafirleriniz tesisinizi tekrar ziyaret etmek için can atacak..

Keşfet

Balık Kaydırak

Aquaparklarda, evinizde, bahçenizde, parkta karşınıza çıkacak bu kaydırak mekanınızın eşsiz olmasını sağlayacak. Farklı renk seçenekleriyle balık kaydırak, tesisinizin vazgeçilmezi olacak.

Keşfet

Kaplumbağa Kaydırak

Dört tane mini kaydırağı olan kaplumbağa kaydırak çocukların yaz eğlencesine ortak olmaya geliyor. Bu kaydıraklar tesisinizin en özel misafirleri olan çocukların kalbini fethedecektir.

Keşfet

Korsan Gemi

Havuzunuzun içerisinde bir gemi düşünün. Bu olağanüstü tasarımı gören misafirleriniz tesisinizi tekrar ziyaret etmek için can atacak. Hem havuzun içerisine hem de kenarına kurulabilmesi açısından fonksiyonel bir kullanım sunar. İstenilen boyuta ve kaydırak sayısına göre özel olarak tasarlanır.

Keşfet

Mini Korsan Gemi

Karayiplerden fırlayıp gelmiş gibi duran mini korsan gemi, minik misafirlerinizi hayallere daldıracak, zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaklar. Basit kurulumu, kolay taşınması ve küçük havuzlarda yer kaplamaması açısından tesisiniz için ideal bir kaydıraktır.

Keşfet

Mini Ahtapot Kaydırak

Mini Ahtapot Kaydırak; en küçük misafirlerinize renkli görünümüyle eğlenceli ve güvenli bir deneyim sunar. Havuzun içerisine yerleştirilen bu sevimli kaydırak özel çıkış merdiveni, kaymaz basamaklarıyla ve ahtapotun ağzından kayma deneyimiyle minik misafirlere benzersiz bir eğlence sunar.

Keşfet

Tavşan Kaydırak

Tavşan Kaydırak; çocukların en sevdiği kaydırak. Güvenli ve yumuşak bir kayma deneyimi sunar. İlk kayma deneyimi için idealdir. Hem havuz kenarlarına hem de havuz içine kurulabilmesi açısından aquaparkların vazgeçilmezidir.

Keşfet

Mini Fil Kaydırak

Miniklerin Aquaparkınıza atacağı daha ilk adımda eğlenmesini sağlayan bu kaydırak genellikle havuz kenarlarına kurulur ve çocuklar için güvenli bir deneyim sunar. Sevimli görüntüsü ile çocukların ilgisini kazanan ve renkli bir atmosfer yaratan bu platform tüm aquaparklarda bulunan ve çok tercih edilen bir kaydıraktır.

Keşfet

Mini Kurbağa Kaydırak

Masallardan fırlamış görüntüsüyle hayalperest çocukların gönlünde taht kuracak. Havuzun içine veya kenarına kurulabilmesi açısından küçük havuzlarınızda yer alternatifi sunar. Özel ergonomik tasarımıyla minik misafirlerin ailelerinin yardımını almadan özgürce ve keyifle kullanabilecekleri bir kaydırak.

Keşfet

Mantar Fıskiye

Mantar Fıskiye havuzun içerisine yerleştirilerek misafirlerinize keyifli dakikalar yaşatır. Havuzunuza kattığı su sesi, değişik renk ve figürlerle havuzunuzu renklendirir. Ayak kısmı CTP veya paslanmaz çelikten yapılabilir.

Keşfet

Yunus Fıskiye V1

Yunus Fıskiye sevimliliği ile tesisinize renk katacak. Çok amaçlı olarak kullanılabilen bu figür havuz kenarlarına yerleştiriliyor. İstenirse özel bir sistem eklenerek duş olarak da kullanılabilmektedir.

Keşfet

Yunus Fıskiye V2

Yunus Fıskiye sevimliliği ile tesisinize renk katacak. Çok amaçlı olarak kullanılabilen bu figür havuz kenarlarına yerleştiriliyor. İstenirse özel bir sistem eklenerek duş olarak da kullanılabilmektedir.

Keşfet

Palyaço Duş

Çocukların vazgeçilmez bir eğlencesi olan palyaço, duş olarak karşımıza çıkıyor. Sakin, sevimli duruşuyla ve farklı renk seçenekleriyle palyaço duş, tesisinizin vazgeçilmezi olacak.

Keşfet

Büyük Palyaço Duş

Keşfet

Kids Body Slide

Kids Body Slide: Gerçek bir Aquapark keyfi için: Open Slide. Hızlı bir düzlük, ardından sürpriz ve keskin virajlar.. Bu hızlı, heyecanlı ve aynı zamanda güvenli deneyimi küçük misafirlerinize en iyi şekilde yaşatmak için gerekli kaydırak çeşidi Open Slide’dır. Geniş veya dar alanlar fark etmeksizin istediğiniz şekilde tasarlatabileceğiniz bu kaydıraklar, çocuklar için eğlenceli dakikalar vadediyor.

Keşfet

Kids Kamikaze

Kids Kamikaze, doğuştan hızlı çocuklar için tasarlandı Kamikaze virajsız ve dik bir kaydırak olan kamikaze çocuklara hızlı ve adrenalin dolu bir heyecan yaşatır. Bu kaydırağın iki çeşidi bulunur. Düz olan kamikaze hızlı ve pürüzsüz bir kayma sağlarken dalgalı kamikaze anlık düşme hissi yaşatır. Hızına rağmen son derece güvenli olan kamikazeye minik misafirleriniz tekrar tekrar binmek isteyecekler.

Keşfet

Kids Super Slide

Dalgalı bir eğlence için, Super Slide. Parkınızda kesinlikle olması gereken bu kaydırak diğerlerinden farklı olarak daha geniştir. Üzerine dilediğiniz deseni ve yazıyı yazdırabileceğiniz süper slide havuzlara renk katarken çocuklara da güvenli bir eğlence sunar.

Keşfet